Hexis team

Dé totaalleverancier voor de signmarkt

Dé totaalleverancier voor de signmarkt

Hexis Nederland levert een divers assortiment aan sign producten. Van wrappingfolies tot printmedia en van laminaten tot beschermings films
Wij noemen onszelf niet voor niets dé totaalleverancier voor de signmarkt. 
Met ons uitgebreide productassortiment leveren wij onder andere aan carwrappers, stand- en interieurbouw, drukkerijen en signmakers. 
Bekijk ons volledig assortiment in onze webshop.

Uw partner in sign


Wanneer u kiest voor Hexis, kiest u voor snelle levering, korte lijnen en expertise rechtstreeks van de fabrikant. 
Onze experts hebben jarenlange ervaring en kennis van de signmarkt en denken graag met u mee! 
Daarnaast delen wij onze kennis actief door het geven van trainingen en cursussen

Ontmoet ons team


Het Hexis Nederland team werkt vanuit onze locatie in Zevenhuizen. Hier vindt u ons hoofdkantoor, distributiecentrum en magazijn in één. 
Onze medewerkers worden dan ook dagelijks ondergedompeld in de wereld van snijfolies, laminaten en meer! 
Bekijk hieronder ons gedreven team:

Fred Achtien

Directeur

Een vraag voor Fred? Mail naar: fred@hexis.nl

Theo van der Heijdt

Bedrijfsleider

Een vraag voor Theo? Mail naar: theo@hexis.nl

Rob van Schendelen

Accountmanager Zuid Nederland

Een vraag voor Rob? Mail naar: rob@hexis.nl

Daan Lagerveld

Accountmanager Midden Nederland

Een vraag voor Daan? Mail naar: daan@hexis.nl

Ben Lopes Monteiro

Boekhouding

Een vraag voor Ben? Mail naar: ben@hexis.nl

Jaleesa van Deutekom

Administratief medewerkster

Een vraag voor Jaleesa? Mail naar: jaleesa@hexis.nl

Luca Postelman

Administratief medewerker

Een vraag voor Luca? Mail naar: luca@hexis.nl

Etson Galong

Administratief medewerker

Een vraag voor Etson? Mail naar: etson@hexis.nl

Job

Magazijnmedewerker


Jermaine Samuel

Magazijnmedewerker


Ahmed Mahamud

Stagiaire


Quinten & Sem

Stagiaires