Beste Klant

De maatregelen rondom de bestrijding van het Covid-19 virus treffen ook de dienstverlening van Hexis.

Wij zijn open, met de volgende aanpassingen:

- Voorkom wachttijden. Bestel vooraf via webshop, mail of telefoon.
- Bestellingen kun je tussen 9 en 17 u afhalen. Let op één persoon per gezelschap.
- Binnen in de winkel graag een mondkapje dragen.
- We laten max. 3 personen tegelijk binnen.
- Hou je aan de route zoals die op de vloer is aangegeven. 

- Onze bezorgdienst voor de regio rijdt weer,
   je bestelling van vandaag wordt weer de volgende dag bezorgd.

Dank voor je medewerking.
#staysafe

Ja, ik begrijp het
Inloggen
Winkelmandje
Snelle levering | A-merken | Innovatieve producten | Trainingen op maat | Maakt sign compleet

Over ons

Door info@hexis.nl

Over Medum



Dé totaalleverancier voor de signmarkt


Medum levert een uitgebreid assortiment aan sign producten van vooraanstaande merken. 
Denk aan Hexis wrapping- en snijfolies, Hanita windowfilms, Silhouette accessoires en software en Graphtec machines
Wij noemen onszelf daarom ook dé totaalleverancier voor de signmarkt. 
Met ons uitgebreide productassortiment leveren wij onder andere aan carwrappers, stand- en interieurbouw, drukkerijen en signmakers. 
Bekijk ons volledig assortiment in onze webshop
.

Maakt sign compleet


Kiest u voor Medum, dan kiest u voor snelle levering, korte lijnen en vakkennis rechtstreeks van de fabrikant. 
Onze specialisten hebben jarenlange ervaring en kennis van de signmarkt en denken graag met u mee! 
Ook delen wij onze kennis actief via onze op maat gemaakte trainingen en cursussen.
 

Ontmoet ons team


Het Medum team werkt vanuit onze locatie in Zevenhuizen. 
Hier vindt u ons hoofdkantoor, distributiecentrum en magazijn in één. 
Dagelijks worden onze medewerkers hier dan ook ondergedompeld in de wereld van printmedia, signtools en meer! 
Bekijk hieronder ons gedreven team, bestaande uit 13 sign specialisten
:

Fred Achtien
Directeur
Theo van der Heijdt
Bedrijfsleider
fred@hexis.nl theo@hexis.nl

Rob van Schendelen
Accountmanager
Daan Lagerveld
Accountmanager
Johan Vurens
Accountmanager
rob@hexis.nl daan@hexis.nl johan@hexis.nl

Ursula Pieters
Boekhouding
Susan van der Plas
Administratief medewerker
Joshua Leiwakabessy
Administratief medewerker
ursula@hexis.nl susan@hexis.nl joshua@hexis.nl
Jaleesa van Deutekom
Administratief medewerker
Luke van Ruth
Administratief medewerker
jaleesa@hexis.nl luke@hexis.nl

Walter de Bruijn
Magazijnmedewerker
Bas de Haan
Magazijnmedewerker
Danny van den Dungen
Magazijnmedewerker


Neem vrijblijvend contact op


Heeft u vragen over onze producten? Stel ze gerust aan een van onze sign experts! 
U kunt ons bereiken door te bellen naar 0180 ? 632 379 of te mailen naar info@medum.nl.

Medum is de officiële distributeur van Silhouette producten in Nederland
Medum is de officiële Nederlandse distributeur van Graphtec snijplotters en scanners
Medum is de officiële distributeur van Hanita Coatings windowfilm in Nederland

Aanmelden nieuwsbrief

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210516 23:31:12 PC21False0FalseTrue2202