Inloggen
Snelle levering | A-merken | Innovatieve producten | Trainingen op maat | Maakt sign compleet

Medum Team

Medum Team
Door Hexis

Over Medum



Dé totaalleverancier voor de signmarkt


Medum levert een uitgebreid assortiment aan sign producten van vooraanstaande merken. 
Denk aan Hexis wrapping- en snijfolies, Hanita windowfilms, Silhouette accessoires en software en Graphtec machines
Wij noemen onszelf daarom ook dé totaalleverancier voor de signmarkt. 
Met ons uitgebreide productassortiment leveren wij onder andere aan carwrappers, stand- en interieurbouw, drukkerijen en signmakers. 
Bekijk ons volledig assortiment in onze webshop
.

Maakt sign compleet


Kiest u voor Medum, dan kiest u voor snelle levering, korte lijnen en vakkennis rechtstreeks van de fabrikant. 
Onze specialisten hebben jarenlange ervaring en kennis van de signmarkt en denken graag met u mee! 
Ook delen wij onze kennis actief via onze op maat gemaakte trainingen en cursussen.
 

Ontmoet ons team


Het Medum team werkt vanuit onze locatie in Zevenhuizen. 
Hier vindt u ons hoofdkantoor, distributiecentrum en magazijn in één. 
Dagelijks worden onze medewerkers hier dan ook ondergedompeld in de wereld van printmedia, signtools en meer! 
Bekijk hieronder ons gedreven team
:


Fred Achtien
Directeur
Theo van der Heijdt
Bedrijfsleider
fred@hexis.nl theo@hexis.nl


Rob van Schendelen
Accountmanager Zuid Nederland
Daan Lagerveld
Accountmanager Midden Nederland
rob@hexis.nl daan@hexis.nl

Peter Bakker
Accountmanager Noord Nederland
peter@hexis.nl

Ben Lopes Monteiro
Boekhouding
Joshua Leiwakabessy
Administratief medewerker
ben@hexis.nl joshua@hexis.nl
Jaleesa van Deutekom
Administratief medewerkster
Mara Lima
Administratief medewerkster
jaleesa@hexis.nl mara@hexis.nl

Danny van den Dungen
Magazijnmedewerker
Etson Galong
Magazijnmedewerker

Koos van Veen
Magazijnmedewerker
Adil el Azzouzi
Magazijnmedewerker

Ahmed Mohamud
Stagiaire


Neem vrijblijvend contact op


Heeft u vragen over onze producten? Stel ze gerust aan een van onze sign experts! 
U kunt ons bereiken door te bellen naar 0180-632 379 of te mailen naar info@medum.nl.

Medum is de officiële distributeur van Silhouette producten in Nederland
Medum is de officiële Nederlandse distributeur van Graphtec snijplotters en scanners
Medum is de officiële distributeur van Hanita Coatings windowfilm in Nederland

Aanmelden nieuwsbrief

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen